Porządki na blogu – Odcinek 3 „Wpisy cykliczne”

Chciałabym dzisiaj zwrócić Waszą uwagę oraz zachęcić do śledzenia wpisów, które w nowej odsłonie bloga będą miały charakter cykliczny.

REGULARNIE RAZ W MIESIĄCU

Na początku każdego miesiąca jedna z opisanych przeze mnie do tej pory stron z materiałami do słuchania otrzyma przydomek „Strony miesiąca”. Dzięki takiemu rozwiązaniu mam nadzieję zachęcić Was do dwóch rzeczy – przyjrzenia się tym miejscom bliżej w nieco dłuższym okresie czasu oraz aktywnego ich poznawania poprzez zapytania (kierowane do mnie). / Pierwszy wpis tego typu pojawi się na blogu już w kwietniu.

PRZYNAJMNIEJ RAZ W MIESIĄCU

Oprócz stron, które doczekały się swoich opisów na blogu mam też swoją nieudostępnioną publicznie listę takich miejsc w sieci, które odkryłam/często z nich korzystam, ale nie udało mi się do tej pory napisać o nich recenzji. Postanowiłam to zmienić i za każdym razem, gdy trafię na coś ciekawego dzielić się tym odkryciem na gorąco. Wpisy tego typu, opatrzone nazwą „NiePrzypadkowe Odkrycie (Dnia/Tygodnia)”, będą zawierały krótką informację o moich wrażeniach z pierwszego kontaktu z daną witryną. / Pierwszy wpis tego rodzaju powstanie  już za moment.

REGULARNIE RAZ W TYGODNIU

W środy lub czwartki pojawi się na blogu wpis zatytułowany „Wieczory z lekturą uproszczoną”. Będzie on zawierał krótką prezentację książki zawsze z dołączonym fragmentem nagrania oraz z zadaniem do wykonania. Póki co postanowiłam gromadzić prezentacje z danego miesiąca w jednym wpisie oraz przedstawiać lektury tego samego wydawnictwa w blokach od poziomu najniższego do najwyższego. / Pierwszy wpis tego typu pojawi się już w kwietniu.

 


Dodatkowo: Mam jeszcze pomysł na wprowadzenie wpisów, które w wersji roboczej nazwałam „Linkownia tematyczna”. Pojawiałyby się one raz lub dwa w miesiącu oraz zawierałyby odnośniki do materiałów do słuchania zawsze opartych na tym samym wątku przewodnim. Jeśli byłoby choć małe zainteresowanie takimi zestawieniami chciałabym tworzyć je wspólnie z Wami, dzięki zgłaszanym tematom do opracowania/wyszperania. / Przykładowy wpis tego typu zamieszczę na blogu już wkrótce, licząc na Wasze komentarze.

Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii Ogłoszenia. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s