25 lektur uproszczonych (graded readers) – bezpłatne czytanie przez miesiąc

Pod koniec ubiegłego tygodnia otrzymałam comiesięczny biuletyn elektroniczny wydawnictwa Oxford University Press. Tym razem zawierał on rewelacyjną niespodziankę, którą dzielę się od kilku dni z moimi studentami. Dokładniej rzecz ujmując to kod dostępu do 25 lektur uproszczonych (ich wersji elektronicznych wraz z nagraniami). Jego ważność wygasa po miesiącu, więc warto już teraz zacząć książeczki przeglądać, słuchać, czytać na głos, aby przekonać się o niebywałych zaletach takiej właśnie formy nauki.

Kroki jak to należy zrobić:

  1. Założyć bezpłatne konto (Register) na stronie Oxford Learner’s Bookshelf.
  2. Zalogować się na swoje konto (Log in), wejść w zakładkę Bookshelf – My books – Add books  i wpisać kod : 9929-6938-9121.

★_Classroom_activities_to_get_your_students_talking_London_politics__free_Graded_e-Reader_Collections_sample__and_much_more…_★_-_mefkamk_gmail_com_-_Gmail

Źródło: Fragment biuletynu wydawnictwa OUP z aktualnego miesiąca

Jeśli książeczki nie są akurat na naszym poziomie (lub też są, ale miesiąc to przecież zbyt mało czasu na ich przeczytanie), możemy zastanowić się na wykupieniem dostępu na cały rok. Każdy z pakietów to koszt ok. 50 zł (mam nadzieję, że to nie jest pomyłka, ani nie zachęta na start, bowiem wersje papierowe to jednorazowo wydatek ok. 25-30zł). Proszę zajrzeć na stronę wydawnictwa, aby zobaczyć jakie tytuły znajdują się w poszczególnych zestawach – link tutaj.


W razie problemów z założeniem konta na stronie Oxford Learner’s Bookshelf, proszę o kontakt.


 

Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii Lektury uproszczone/Graded Readers. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s