Słuchowisko BBC po raz pierwszy jako opowieść graficzna na YouTube

Od kilku tygodniu w piątki, BBC Learning English publikuje na swoim kanale YouTube kolejne odcinki „telewizyjnej” opowieści graficznej zatytułowanej „The Race”, wcześniej dostępnej jedynie w formie słuchowiska.

FRIDAYS_-_DRAMA_-_YouTube

BBC Learning English / Video Drama „The Race” (kliknięcie na ten zrzut ekranowy przeniesie nas do listy odtwarzania z wszystkimi dostępnymi aktualnie odcinkami opowieści)

Siedmiominutowe odcinki z napisami to oczywiście nie wszystko. Po przeniesieniu się na stronę BBC dzięki linkom ukrytym pod spodem każdego nagrania dotrzemy do materiałów do pobrania. Dodatkowo na YouTube do każdego epizodu dołączony jest jeszcze film „Phil’s Video Diary” (wideopamiętnik z podróży), który pozwoli nam poćwiczyć słownictwo z poszczególnych części opowieści. Te krótkie dzienniki-wideo powinniśmy oglądać zawsze po obejrzeniu kolejnego odcinka.

Historia jest według mnie wciągająca, jeśli więc nasz aktualny poziom znajomości języka angielskiego to „lower intermediate” to dajmy i my się w nią wciągnąć :-)


W chwili tworzenia tego wpisu możemy obejrzeć sześć odcinków opowieści, co oznacza, że pojawią się jeszcze cztery. Kolejny już jutro!


Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii Krótkie słuchanie, Słuchowiska. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Connecting to %s